Přinášíme dobrou zprávu všem profesionálům i široké veřejnosti. Ve spolupráci se společností YATUN jsme spustili velkoobchodní prodej našeho systému vytápění LARX UHLÍKOVÉFÓLIE.CZ

Yatun

Společnost YATUN, se kterou dlouhodobě spolupracujeme, je lídrem v oblasti distribuce Smart Home řešení – například Control4 či Fibaro. Nás inovativní systém vytápění do jejich portfolia přesně zapadá. Proto si od nynějška můžete na distribučním portálu YATUN koupit jak LARX uhlíkovou fólii, tak veškeré příslušenství pro vlastní instalaci vytápění.

Po krátké registraci IČ a schválení můžete nakupovat za velkoobchodní ceny. Získáte také montážní manuál, videonávod i veškerou potřebnou dokumentaci.

Pokud by Vám tento způsob pořízení systému vytápění LARX UHLÍKOVÉFÓLIE.CZ nevyhovoval, máme LARX Carbon Kit, náš systém vytápění v podobě sady pro svépomocnou instalaci. LARX Carbon Kit je profesionálně připravený a izolovaný pruh uhlíkové fólie s již nakonektorovanými přívodními vodiči.

Rádi zpracujeme seznam materiálu pro váš projekt. A samozřejmě nabízíme kompletní instalaci systému vytápění na klíč. Využijte náš kontaktní formulář.

Více naleznete na www.uhlikovefolie.cz a na www.yatun.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *