Sledování spotřeby na vytápění

Našim klientům se snažíme přinášet stále nová inovativní řešení do jejich domácností. Nyní nabízíme kromě samotného vytápění pomocí uhlíkových topných folií i sledování jejich spotřeby. To je umožněno instalací zařízení, které si naše společnost sama vyvinula a je ideální pro využití u našich instalací. Pomocí tohoto zařízení jsme, jako první a zatím jediní na světě, schopni provádět indukční třífázové měření elektrické energie, které funguje na síti Sigfox.

(Pokračování textu…)

Realizujeme vytápění v Jizerských horách – část III.

Rekonstrukce úžasné horské chaty o 8 luxusních bytech v Jizerských horách je hotová a náš systém vytápění LARX UHLÍKOVÉFÓLIE.CZ s chytrou regulací je zde už několik měsíců v provozu. Po každé naší instalaci hodnotíme výstupy, komunikujeme se zákazníkem a ladíme detaily, aby systém fungoval tak, jak náš zákazník požaduje a očekává. A o tyto výstupy se s Vámi nyní rádi podělíme.

Jizerské hory

(Pokračování textu…)

Projektování systému vytápění LARX UHLÍKOVÉFÓLIE.CZ

Kdo se vážně zajímal o vytápění, ví, že správně navrhnout vytápění není triviální věc. Správně provedený systém vytápění je komfortní, bezúdržbový, snadný na ovládání a v neposlední řadě topí efektivně = úsporně.

Bez projektu to ovšem nejde – dosáhnout správného výsledku vyžaduje profesionální přístup a znalosti jak při instalaci, tak v přípravě. A právě o přípravě projektu vytápění je dnešní článek.

Projekt

(Pokračování textu…)