Language selector Čeština▾

Velkoobchod s vytápěním LARX

Jsme malá efektivní technologická firma z Českých Budějovic. Naší hlavní činností je velkoobchodní online prodej uhlíkových topných fólií, topných rohoží a termostatů pro elektrické vytápění do České republiky i dalších států EU. Nabízíme moderní a úsporné řešení vytápění pro vaše projekty - soukromé i developerské.

Topné fólie

Topné Uhlíkové fólie vyrobené z nejkvalitnějších materiálů dovážíme z Jižní Koreje a následně dále zpracováváme v Čechách. Disponují životností 50 let a hodí se jako řešení pro podlahové i stropní vytápění. V nabídce najdete varianty pro suchou i mokrou instalaci, aby bylo možné obsáhnout kompletní škálu potřeb projektu. Naše fólie jsou tenké, flexibilní a snadno se instalují.
Topné rohože

Topné rohože jsou ideálním zdrojem tepla v místnostech s dlažbou. Stejně jako u topných fólií, i v případě našich rohoží se jedná o efektivní a snadno instalovatelné vytápění s nízkými pořizovacími náklady. V nabídce najdete různé šířky topných rohoží i sady pro instalaci svépomocí LARX Heating Mats.
Termostaty

Naše termostaty představují kvalitní regulace vytápění, který zapadne do vašeho projektu stylem i cenou. Nabízíme dvě varianty: dotykový termostat a chytrý Wi-Fi termostat. Oba jsou díky prostorovému i externímu čidlu vhodné pro podlahové či stropní elektrické vytápění.
Radek Bartuška, MBA

Ing. Radek Bartuška, MBA
CEO, zakladatel a 100% vlastník

Za námi prodávané produkty ručím vlastním jménem. Každý rok dvakrát - po celých 10 let, co se uhlíkovým fóliím věnuji - osobně kontroluji naše dodavatelské továrny v Jižní Koreji. Během této doby jsem získal know-how ohledně topných fólií. které je minimálně na českém - možná evropském - trhu unikátní. Podílím se na vývoji nových typů uhlíkových fólií a uděluji korejským továrnám parametry a specifika produktu pro EU prostředí a trh. Osobně vnímám Jižní Koreu jako srdeční záležitost a naše dlouholeté úspěšné obchodní vztahy ocenil i prezident korejské obchodní komory. Na jeho pozvání jsem v roce 2022 navštívili Soul a podepsal tam smlouvu o strategickém zastoupení a výhradním partnerství s místní velkotovárnou. Zakládám si na rovném jednání a za naši práci se veřejně stavím. Na tomto webu najdete mé telefonní číslo a můžete mi kdykoliv zavolat. Všechny námi prodávané produkty elektrického vytápění mám ve všech svých nemovitostech a vím, co prodáváme. Zaměřujeme se výhradně na kvalitu LARX produktů, nikoliv na jejich marketing. Pokud je Vám toto nastavení blízké, jste tu správně.

Profesionální velkoobchod

Nabízíme vám rychlý a spolehlivý dodavatelský servis. Na našem webu najdete katalog materiálu a návody ke stažení, materiál si objednáte prostřednictvím našeho objednávkového formuláře. V případě potřeby jsme vám k dispozici na e-mailu i telefonu. Zboží odesíláme do 2 pracovních dnů. Pro stálé zákazníky a velkoodběratele nabízíme množstevní zajímavé slevy.

Profesionální velkoobchod
Specialisté na vytápění

Specialisté na vytápění

Naším cílem je nabízet vám chytré a efektivní vytápění, které vám zajistí pohodlí a úsporu energie a obyvatelům prostor zjednoduší život. Chceme být vaším spolehlivým partnerem pro pohodlný život s elektrickým podlahovým vytápěním. Jsme jedničkou českého trhu s podlahovým vytápěním a v současné době podnikáme expanzi do zahraničí.

Kontakt

Ing. Radek Bartuška
MAJITEL SPOLEČNOSTI
Ing. Radek Bartuška
Bc. Ondřej Levý
Instalace zakázek
Bc. Ondřej Levý
Bc. Hana Hlaváčová
Příprava zakázek
Bc. Hana Hlaváčová
Matyáš Sadvár
Sklad
Matyáš Sadvár
MSc. Petr Klement
Marketing
MSc. Petr Klement
Bc. Petr Greiner
Fotovoltaika
Bc. Petr Greiner